Airport Gdańsk

Gdansk Airport Taxi – to firma transportu pasażerskiego , specjalizująca się z transferach taxi z i na lotnisko Gdansk GDN i promu Gdynia stena line, do Sopotu i z Gdyni.

Cena zawiera : oplaty paliwowe, ubezpieczenie, podatki, oplaty drogowe i parkingowe, oraz oczekiwanie i odbior bezposrednio w hali przylotow lotniska w Gdansku lub promu w Gdyni. Aby zarezerwować transfer taxi należy kliknąć w wybraną miejscowość na liście poniżej oraz ilość osób.

Jeżeli  miejsce odbioru jest z lotniska GDANSK lub hotel Sopot lub innego ,  należy znać numer lotu, ponieważ na tej podstawie monitorujemy faktyczny czas lądowania Waszego samolotu aby nasi kierowcy byli zawsze na czas.Jeżeli odbiór ma być z  innego adresu, należy podać dokładny adres i godzinę odbioru oraz ilość osób.  Airport Gdansk

Oferujemy komfortowy transfer, podstawiając ekskluzywne taxi dla podróżujących pod lotnisko Gdansk czy hotel Sopot. Każdy przejazd z naszą licencjonowaną firmą to bezpieczne i punktualne usługi oraz miła i profesjonalna obsługa.

Dla naszych zagranicznych Klientów przygotowaliśmy nie tylko airport transfer, ale także wycieczki jednodniowe z Gdanska np. do obozu-muzeum Stutthof czy też na Kaszuby lub zamek w Malborku. Nasze doświadczenie w tej branży procentuje, co widać po stałych już klientach, którzy nam zaufali i chętnie do nas wracają. Gdansk znamy jak własną kieszeń, dlatego oferowane przez nas taxi szybko i sprawnie dowiezie Państwa w każde miejsce.

Obsługujemy lotnisko Gdansk i prom Gdynia gwarantując zadowolenie i sto procent satysfakcji. W naszej firmie wynajmiesz airport taxi wraz z gwarancją miłej i uprzejmej obsługi.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.